PC, technologie, internet

TOPlist

V minulém článku jsem psal o novém telefonu, který má operační systém Android. Telefon jsem měl jen pár dní a začali se objevovat jisté problémy, které jsem pomocí internetu nakonec vyřešil. Stalo se mi to, že mi aplikace Facebook a Obchod Play přestaly zobrazovat všechny obrázky. Máte stejný problém? Přečtěte si jak ho vyřešit v tomto článku...


 

Příčinu tohoto problému jsem nezjistil, možná to bylo internetovým připojením, důležité je, že jsem našel řešení. K internetu jsem byl připojen přes svou domácí wi-fi síť. Řešení problému s tím, že se vám přestanou zobrazovat obrázky ve Facebooku a Obchodu Play na vašem zařízení s Androidem je velice jednoduché.

 

Jděte do: Nastavení - Wi-Fi

Zde se vám zobrazují všechna vaše Wi-Fi připojení, vyberte to, ke kterému jste aktuálně připojeni, nebo to, u kterého se vám obrázky nezobrazují. Podržte na tomto připojení prst, zobrazí se vám nabídka, kde zvolíte Upravit síť.

Zobrazí se nabídka nastavení, kde se přesunete úplně dolů. Tam je možné nastavit Server DNS 1. Ten nastavíte na 8.8.8.8 a uložíte.

Hotovo, teď by se vám měly všechny obrázky již zobrazovat.

Komentáře  

0 # french wine scam 2017-10-31 08:47
Trading can be really a serious business. Also to determine whether it is very similar
to not or poker we must compare trading together with poker.
What's related and what is distinct?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Janek 2015-01-25 14:57
Díky, funguje to :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Meryen 2014-02-23 01:20
Dakujem za radu funguje to
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář

   


Bezpečnostní kód
Obnovit

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací